Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » FANFIC. HU! ÁTVERÉS? Merengőn...

FANFIC. HU! ÁTVERÉS? Merengőn Samsung Galaxy S6?

Figyelt kérdés
A merengőn olvasgattam, és felugrott egy ablak, mely szerint nyertem egy Samsung Galaxy S6-ot! Ki kellett töltenem egy kb 3 kérdésből álló kérdőívet (milyen gyakran látogatom az oldalt, stb), és most a telefonszámomat kéri a nyeréshez. Szerintetek ez igaz lenne? Történt valakivel hasonló?

2015. máj. 21. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Természetesen átverés. Az egész lényege, hogy a számodat megszerezzék. Van ennek csomó változata. Pl. IQ teszt, melynek eredményét majd így tudhatod csak meg (ha a számod megadod). A mai fiatalság persze könnyen bedől egy ingyen mobilnak. Ezért is választották csalinak.
2015. máj. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi, én is így gondoltam, csak hát az ember mindig reménykedik :D
2015. máj. 21. 17:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Logika. Hogy nyerhetnél egy olyan nyereményjátékba valamit, amibe nem is neveztél be??
2015. máj. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Velem pont ugyan ez történt csak facebookon. Én se tudtam micsináljak. Azt irta hogy minden szerdán valakit ,,kisorsolnak'' és engem ma ,,kisorsoltak''. Beirtam hogy kérek de utána tényleg láttam hogy valami nem stimm, mert egy számra kellett volna küldenem egy sms-t. Szerencsére nem dőltem be neki, mert fogadni mertem volna rá hogy a pénzemet akarja leszedni a telomrol...


Tehát nem szabad belemenni ilyenekbe.

2015. jún. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!