Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ez jó keringő zene lenne?

Ez jó keringő zene lenne?

Figyelt kérdés
A lassú, hagyományos keringőt unalmasnak találjuk. Négy osztályt végignézni szalagavatón kb ugyanazzal a zenével, az is. Mi ezt: [link] találtuk, szerintünk nagyon szép, és olyan élettel telibbnek tűnik. Dinamikusabb.😊

2015. máj. 19. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne rossz. Szép zene, táncra pedig biztos alkalmas.
2015. máj. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már azt hittem vmi idétlen amerikai divat rock zene lesz ahol b.u.z.i fejhangon énekelnek, de ez egy nagyon jó szám én is imádom. Azt viszont nem tudom kijön-e rá a keringő lépés, kérdezzétek meg a tanárt. Mindenesetre jó választás!Örülök hogy akadnak még igényes fiatalok. :)
2015. jún. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A zene zseniális, nagyon szép választás. :)

Bécsi keringő ritmusra passzol.

Ami megfontolást érdemel az az, hogy nem könnyű tánczenének. Egyrészt a szám feléig (1:40) teljesen rejtve van az ütem, utána valamennyi van, de az igazán hangsúlyos beütések 3:04-től kezdődnek. Az ott bejövő taps-szerű ütős hangok adják a lépések ritmusát. Az első bő másfél percben bármilyen lépéskombináció a terv, a csapaton belüli szinkronhoz kőkemény munka kell, mert a kezdő táncosok java egyszerűen nem fogja hallani, hogy mikor kellene lépnie, egy szétcsúszott koreo meg nem a legjobb. Ezt sokat kell majd gyakorolni. A legvégén már van kellemesen kihallható ritmus, ott meg beletettek egy kis ritmustörést, amit szintén ki kell majd találni és gyakorolni jól.

Szóval szép, de nagyon nehéz zenét választottatok. :)

2015. jún. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül mégsem ez lett, pont a nehézsége miatt. De maradtunk ennél az előadónál. A Love story ra fogunk táncolni, jobban kihallatszik a ritmus.
2015. jún. 26. 21:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!