Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek mikor teszik már...

Szerintetek mikor teszik már végre bele ezt a FIFA játékba?

Figyelt kérdés
Még a FIFA 13 megjelenése előtt szó volt arról, hogy lesz benne egy "Légy játékvezető" mód, ahol elvileg mi lehettünk volna a bírók. Nemsokára kijön a 16 és még mindig semmi. Szerintetek lesz ilyen?

2015. máj. 18. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Bele tenni? Ezek inkább kivesznek az a baj. Pl. 15-ben már nem lehet elmenteni a visszajátszást. Vagy aréna módban a szabadrúgást nem lehet beállítani. Engem a játékvezető dolog annyira nem érdekel, de a fene se bánja ha belerakják, akkor kipróbálom. Játékos karrier is jó lenne ha tartalmasabb lenne egy kicsit (lásd nba2k15).
2015. máj. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem Xbox 360-ra megvan a FIFA 15 és el lehet menteni a visszajátszást, valamint a játékoskarrier is tökéletesen működik. Te nem letöltötted véletlenül? Mert akkor csak az lehet a baj, hogy hiányos, vagy nem tudom...
2015. máj. 18. 20:47
 3/4 anonim ***** válasza:
PC-s, eredeti. Sajnos nem lehet menteni. Karrier mód működik rendesen, csak már jó lenne ha valami újdonságot mutatnának benne.
2015. máj. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja értem. Akkor lehet, hogy csak PC-n nem lehet elmenteni. Valami újításnak én is örülnék.
2015. máj. 18. 21:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!