Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a paródiáimr...

 1/4 anonim válasza:
én belekukkantottam a litába és amit láttam nem tartom sem viccesnek. de a videozásnak még nyílván az elején jársz, lesz majd jobb. keep walking.
2015. ápr. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

én is sajnos megnéztem az összes linket...egyiken se mosolyodtam el...annyira elcsépelt már...minek 20 féle módon felrakni azt a szar zsigu bigule-t?


nem a te videód amúgy se...nincs annál szánalmasabb, amikor valaki egy már befutott videót próbál felhasználni...a bözsinénis is...komolyan...abban mi vicces, hogy visszafele lejátszod?

és megnézték 3000en, de nem azért, mert olyan érdekes, hanem mind a 3ezer azt gondolta, hogy ez majd érdekes lesz...csak mivel akkora nyomorult vagy, hogy még az értékelést is elrejted, így nem látszik, hogy valójában több a dislike...többi videón azért látszik...


majd ha saját egyedi tartalmat fogsz csinálni, szigorúan csak részleteket felhasználva ismert videókból, na majd akkor lesz esetleg paródia, és akkor kérdezz másokat, mi a véleményük...


ez kb. pont annyit ér, mint amikor idejönnek megkérdezni, hogy mi a véleményünk a tumblr-jéről, ami egy letöltött témából és 200 reblogolt képből áll...mégis milyen véleményt akar?

2015. ápr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem vicces? Akkor miért néztek meg a hitleres paródiát 186.000-en meg miért lájkolták 700-an?
2015. máj. 22. 17:58
 4/4 anonim ***** válasza:

mint írtam, azért, mert odaírtad, hogy bözsinéni...az eredeti se vicces egy kicsit se, a sok proli mégis nevet rajta, mert elég ennyi...ha csinálnál egy videót, szintén feliratosat két beszélgető néniről, és az egyiket elnevezed bözsinéninek, és ugyanezt a történetet leírod az ő szemszögéből(nem kell semmit se átkölteni benne, csak leírni az egészet E/1-ben...), azt is ugyanannyian megnéznék...te találtad ki? nem...leutánoztál egy befutott videót...naná, hogy kíváncsiak rá és megnézik...

a hitleres feliratos videók megintcsak népszerűek...naná, hogy megnézik...ennyi a titka, semmi több...nem azért nézik sokan, mert olyan nagyot alkottál...

2015. máj. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!