Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valami ötlet? Nemsokára...

Valami ötlet? Nemsokára töltöm a 17-et és valami emlékezetes bulit szeretnék (tudom h ilyet a 18. -on szoktak) de nemtudom hol rendezzem, vagy hova menjek, mik legyenek?

Figyelt kérdés
Saját tapasztalatokat is írhattok:)
2010. febr. 21. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Balatonon Buli :D
2010. febr. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az jó lenne, már megfordult a fejembe, és még ha nyáron lenne a szülcsim akkor megoldható is lenne de mivel nem és én pesti vagyok így.. :S
2010. febr. 21. 18:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Először is: kb mikor van a szülinapod? Tudom, hogy te tudod, de mi sajnos nem.... -.-

Másodszor: Mennyi a max keret?

Hány embert akarsz meghívni? Mennyire szeretnél személyeset (gondolok itt a belsőséges hangulatra)? Kicsit több támpont jól jönne....

2010. febr. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
április végén lesz, és valami olyan lenne jó ami nem drága, nem muszály valami helyet kibérelni igazából én sem nagyon tudom :S vadidegeneket nem szeretnék, inkább közelebbi rokonok, barátok :)
2010. febr. 21. 21:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk lehetne valami karaoke-party vagy nem tudom, valami jelmezes... szóval valami egyedi, ami jellemez téged, amit mindannyian szerettek csinálni....
2010. febr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!