Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudsz ajánlani valami jó...

Tudsz ajánlani valami jó Harry Potter fanfictiont?

Figyelt kérdés

A Slash-en kívül bármit szívesen elolvasok :) A tekergős sztorik érdekelnének a legjobban, de ha van kedvenced ami nem ebbe a kategóriába tartozik, azt is megemlítheted :)

Köszönöm!



2015. ápr. 17. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Merengőn több száz történet közül válogathatsz és vannak igazán jók!:)
2015. ápr. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ott nézelődöm én is, csak már olyan rég nem voltam fent, hogy nem tudom, melyikek a népszerűbbek, vagy kiemelkedően jók:) Gondoltam hátha van itt valakinek nagy kedvence, amit érdemes lenne elolvasni
2015. ápr. 17. 16:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nagy severitus rajongó vagyok és szerintem nagyon jók történet a Salvador Benevolus, Lily bűbája és külónös kedvencem a Harry Potter és a belső ellenség aminek a folytatása a Harry Potter és a leláncolt lelkek.

A nem severitus történetekből szerintem az egyik legjobban megírt a Harry Potter és a Sötét Nagyúr (nem Merengős történet) teljesen a rabja lettem tényleg profi munka:)

Ha érdekelnek az időutazós történetek amiben Harry szülei és a Tekergők is szerepelnek akkor szerintem a legaranyosabb a Múlt fogságában fanfict botkrisz-től aki még a Lily Evans naplóját is írta ami szintén nagyon aranyos:)

A sötén nagyura fanfict kivételével mindegyiket megtalálod a merengőn hirtelen csak ennyi jutott eszembe:D és nyugi egyikben sincs SLASH még csak emlités szinten sem:D

2015. ápr. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:D

Van még egy aminek az a neve hogy A negyedik torony ez egy elég hosszú trilógia ami a Harry Potter után játszódik.Én még csak most kezdtem el olvasni mert nagyon dicsérte mindenki az egyik legnépszerűbb Merengős történet és tényleg eszméletlenül jól ki van találva:D érdemes elolvasni:)

2015. ápr. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!