Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan képzelnéd el magad egy...

TedybeT kérdése:

Hogyan képzelnéd el magad egy "másik világban"?

Figyelt kérdés
Tegyük fel te vagy egy sci-fi, fantasy, és hasonló témájú könyv, játék, film, színdarab főszereplője vagy mellék. Ez rajtad áll. Hogyan képzelnéd el magad? Részletesen ha kérhetem.

2015. ápr. 7. 00:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Én tisztára úgy néznék ki mint Hitman (még egy kis kondi és meg lesz :D).

Egy nagyon zorall, badass könyörtelen, de közben érzékeny, gyengéd ha kell, manipulatív bérgyilkos aki bármit megtesz a szeretteiért :D

Van is egy qrva jó sztorim is itt fejben erről, kitudja, lehet majd egyszer könyvet írok belőlle :D

2015. ápr. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én egy posztapokaliptikus világban lennék egy amolyan spagetti westernes fejvadász (mint pl. Clint Eastwood- Man with no name). Magas, hallgatag, visszafogott és természetesen magabiztos. Nem kegyetlen, de ha kell bosszút áll. Az a típusú ember, aki csak egy pillantással el tudja hallgattatni a másikat. Nem mellesleg veszettül jól bánik a mesterlövészpuskával is. Nem társul senkivel, magányosan rója a sivatagos, lepusztult tájat.
2015. ápr. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a hős főszereplő szerelme lennék, aki szép- de úgy, hogy nincs tisztában vele. Talán veszélyben volnék, és a főhős próbálna engem megmenteni. Olyasvalaki lennék, akiért érdemes küzdeni.
2015. ápr. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én egy tolvaj lennék, aki nem mellesleg egy fél profi hacker, ami jelentősen megkönnyíti a munkáját. Eszközei a hacker cuccok kivételével kettő hangtompítós pisztoly, és hátul az övén kettő darab kukri. kinézetre sima, egyszerű fekete ruhák, fején kapucni, arca előtt kendő.


Amúgy szerintem még pár ilyen jó ötlet érkezik, akkor ebből egy könyvet, vagy filmet is lehet csinálni: A Hitman-es csávó csaját elrabolják, vagy hasonló, s nyomozni kezd... a végén felkéri a mesterlövész fejvadász, a tolvaj hacker, és más egyéb szereplő segítségét a csaj kiszabadítására. (esetleg akár egy bankrablós vagy ékszerrablós téma is befigyelhet)

2015. ápr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!