Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit szoktak csinálni az...

Mit szoktak csinálni az emberek vasárnap?

Figyelt kérdés
Akik nem tv-znek/gépeznek... Ki akartunk festeni, ez jutott eszünkbe, ezzel el is lettünk volna, csak minden zárva van, nem tudunk festéket venni. Holnap is minden zárva a köcsög ünnep miatt, szóval holnap sem tudunk mit kezdeni. Két napra ötleteket várunk.

2015. ápr. 5. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:

A festést általában előre tervezik az emberek...


Egyébként én, mint egyszerű halandó pl. olvastam és sakkoztam ma az időm nagy részében. Ezenkívül beszélgettem néhány vendéggel. Plusz igen, neteztem is.

2015. ápr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amit jelenleg szívesen csinálnék: a barátnőmmel beülnék az autómba és minden hétvégén új helyre mennénk el, szétszéznénk mindenhol ami érdekel minket, kirándulnánk.

Problémák: nincs pénzem, nincs autóm és nincs barátnőm sem.

Amit csinálok: internetezek.

2015. ápr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Eddig is tervben volt/van a festés, de nem kell konkrét napot kiválasztani hozzá, amikor kedvünk van akkor akarjuk.(És ma pl volt.) :D

Második: :DD Mentünk volna mi is ma szívesen pár helyre vásárolgatni, csak adott volt a probléma, hogy már nincsenek nyitva a boltok Vasárnap. Túrázgatni meg mostanság nem igen van erőnk/kedvünk, mert egész előző nyáron kb 2-3 napot töltöttünk otthon, bejártuk majdnem egész Európát és most pihizni kell mert várjuk, hogy megszülessen a kisbabánk!:)

2015. ápr. 5. 20:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!