Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Dancsó Péter?

Dancsó Péter?

Figyelt kérdés
Ti szeretitek a videóit? Melyik a kedvencetok? :D

2015. márc. 24. 22:23
1 2 3
 11/22 camp77 válasza:
Barátok közt lesz a videómániában? Szerintem,A XXI.szd. legrosszabb magyar sorozata. Bár lehet a jóban rosszabban veri de nem néztem már évek óta egyiket sem.
2015. ápr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 camp77 válasza:
10 kedvenc filmed valamelyikét szakszerűen? Bele tudnál kötni?
2015. ápr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
Tegnap este megettem nyersen a krémet és fogkrém lettem
2015. ápr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Imádom a videóit. A Harry Potterről szakszerűen a kedvencem.
2015. ápr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Dancsicskák :D
2015. ápr. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 SunAdmirális válasza:
Péter Árpád?
2015. ápr. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
Én olyan pizsamát hordok amin Chuck Norris engem hord. Te hordasz pizsamát?
2015. ápr. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Lilla:3 ***** válasza:
Mindegyik.
2015. máj. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Dancsó egyre beképzeltebb és egoistább. Legós videójában is mikor reklámozza a WC kefét, a vakoló kanalat meg a bizonyítványt, ordít róla a pénzéhesség. Na meg ez az OVSFEST vagy milen videója. "mert Dancsó Péter megengedte" miért, ki ő? Kinek hiszi ez a hülye f*** magát? Semmivel sem különb mint más átlagember, még videósként sem. De ettől függetlenül vannak jó videói, de jópárban eltúlozza a "humort".


Pl. Pál utca fiúkban futnak körbe-körbe a tornateremben és forog a kamera, ő meg nekiáll megjátszani magát, hogy szédül és hányingere van. Ez nem humor, hanem hülyeség. Egri csillagok elemzésben meg elkezdi túrni az egyik karakter orrát... undorító ez a *erősen cenzúrázva* kölyök.

2015. máj. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
legviccesebb pali akit láttam. ha ujjjra rákeres magár ezt el ne olvassa mert beszarok....nagyon bírom a buráját és hogy idegesítsem : dancsü pater
2015. máj. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!