Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Gáz, ha egy lány egyedül megy...

Gáz, ha egy lány egyedül megy el rockkocsmába?

Figyelt kérdés
Huszonéves rocker lány vagyok. A barátaim más zenét szeretnek és nem nagyon érdeklődnek a kocsmázás felé, néhánynak már családja is van. Nekem hiányzik az általános rocker szórakozási forma (koncertre járás, 1-2 sör elfogyasztása rockkocsmában, csak úgy beszélgetni, zenét hallgatni és hülyülni más rockerekkel - NEM a földig lerészegedésre gondolok, hanem tényleg csak 1-2 korsóra), de sajnos nem nagyon vannak olyan ismerőseim, akikkel kiélhetném ezeket a dolgokat. Nagyon gáz egyedül egy rockkocsmába elmenni? Nem veszélyes?

2015. márc. 2. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
A férfi agy úgy működik, hogyha szép lány vagy, akkor semmi sem gáz, ha meg nem, akkor az.
2015. márc. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem a férfi agy működése volt a kérdés. Még mindig nem tudtam meg, ami érdekel: mennyire biztonságos egy lánynak egyedül beülnie egy rockkocsmába?
2015. márc. 2. 17:55
 3/8 anonim ***** válasza:

ha koncertre elmész, az még egyáltalán nem gáz mondjuk, sőt talán meg is ismernél 1-2 embert. ha nincs koncert, akkor természetesen hülyeség beülni egyedül iszogatni :D


én is eljárkálok koncertekre az ország minden részébe, koncert alatt semmi gond nincs egyébként, elvagyok egyedül is, de koncert után kicsit rossz egyedül...én mondjuk az a típus vagyok, aki akárkivel nem is áll le ismerkedni.

2015. márc. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó! Egyébként én is csak olyanokkal ülök le, akik szimpatikusak, nemtől függetlenül.
2015. márc. 2. 19:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem az, kivéve ha ismerem mert akkor gáz, hogy nem hívott engem is...
2015. márc. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sztem nem gáz és főleg nem veszélyes. A rockerek nagy többsége kultúrált, elfogadó és barátságos.
2015. márc. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az utolsó kettőnek is! :)
2015. márc. 11. 15:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Rockkocsma? Veszélyes-e? Ott kevésbé valószínű hogy drogot kevernek az italodba, ha verekedések is vannak 5perc múlva már együtt isznak az "ellenfelek". Pogo közbe felesel, akkor általában felsegítenek. Szerintem milliószor biztonságosabb mint egy disco. De lehet csak elfogult vagyok.
2015. márc. 16. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!