Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mire jó az askfm?

Mire jó az askfm?

Figyelt kérdés
2015. febr. 2. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:

gyakorlatban maximum arra, hogy önértékelési problémákat okozzon.

nagyon ritka, ami nem ezt mutatja.

gondolom érthető, van x ember. kap egy negatív tartalmú kérdést, írást. nem válaszolja meg, vagy maximum flegmán kiosztja, hogy aki még a nevét sem vállalja, annak a véleményére nem ad.

ugyanez a szituáció, szintén névtelen ember pozitív tartalmú kérdést tesz fel...egyből eltűnik az előző flegmaság, és az sem zavarja, hogy nem tudja, ki szereti ennyire...:D


ezzel simán olyan magasra nő az egója 1-1 embernek, hogy későbbiekben igazán nagy problémát tud majd neki okozni, ha véletlenül a nagybetűs életben elmarasztalják...ő meg majd veri az asztalt, hogy hazudik, mert idáig mindenki csak jót mondott róla, közben csak a rosszat elengette maga mellet...:D

szinte kivétel nélkül így használják az ask.fm-et...én egy embert sem láttam még, aki egy pozitív kérdés feltevőjét elküldte volna a p_csába, csak mert nem vállalja a nevét...vagy fordítva egy negatívat sem láttam volna, amire úgy reagált volna az illető, hogy lehet, igazad van, köszönöm, hogy őszinte vagy. :D

2015. febr. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor szerinted érdemes lenne ask fm-et csinálnom
2015. febr. 7. 20:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!