Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik szórakozóhelyre jársz...

Melyik szórakozóhelyre jársz Budapesten?

Figyelt kérdés

indoklást megköszönném ha írnál,és kort is.:)

előre is köszii


2010. febr. 9. 20:10
 1/7 Vadmeggy ***** válasza:
Mori :D 4ever. Elég sok prosztó és ronda ember van, de legalább olcsó és viszonylag hangulatos, és hatalmas akciók. Nincs 2k forintos belépő mint a remek hajógyári szigeten.
2010. febr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
morrisons szintén:)
2010. febr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szintúgy morrison's.

elsőnek: lehet prosztók az emberek,én több,mint 2 éve járok,kisebb kihagyásokkal moriba,de balhé még egyszer sem volt. más ilyen bp-i szórakozóhelyről ez nem sűrűn mondható el.

22/f

2010. febr. 12. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat...jobb lenne,ha minél többen írnátok.

Ez ilyen közvélemény kutatás szerű (:

2010. febr. 13. 14:33
 5/7 anonim válasza:
100%

sajnos nem a legjobb a választék BP.-n . Túlságosan elterjed ez a kommersz bárány és hamvai féle ócska house ami engem személy szerint irritál(meg akik lejárnak partyba, vasalt betürt öves köcsögök kontra kiborotvált homlokú diszköcsögök.) Nőkről meg inkább nem írok véleményt lehet letiltanak forumból :D )


igy morisons 2 be szoktunk lenézni pár sörre :D

2010. febr. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
studioo :D
2010. febr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én a corvintetőre, instantba, a38-ra és a filterbe szoktam járni, igaz filterbe csak reggae buliba néha...

És esetleg tűzraktér, bár azt csak azért mert útba esik, olyan fantasztikus bulin ott még nem voltam..

2010. febr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!