Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 23-29 éves lányok, Ti hova...

23-29 éves lányok, Ti hova jártok ismerkedni/kikapcsolódni?

Figyelt kérdés

Akármerre megyek, semerre sem találom ezt a korosztályt, semmilyen szórakozóhelyen. A discokat is javarészt már csak a tizenévesek lepik el, valamint a nagyon nem megbízható lányok, vagy idősebbek.

Hol lehetne normális ilyen korú lányokkal megismerkedni?



2015. jan. 19. 07:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Én személy szerint rendezvényekre járok, olyanokra ami engem érdekel, így logikusan csak olyan emberekkel találkozhatok akiknek hasonló az ízlése (itt értsd azt hogy pl: Könyvtárba járok, kávézókba, könyves rendezvények, de mondjuk gamer rendezvényekre is ha van rá időm)


Szórakozóhelyekről már kinőttem, elég volt az a pár alkalom tinédzserként amúgy se rajongtam az ilyenekért.

2015. jan. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok lány meg én csak 22 vagyok de mit látok a vonaton, 16 éves ti ni pi csá ka t. jó jól néznek ki de basszus olyan éretlenek mint a rossz gyümölcs.

Pld egy szép alma ami kívül szép piros, belül meg savanyú mint a citrom. Mit mondjak erre, egyébként mérnöknek tanulok, naponta bejárok a fősulira. Elég élénk színekbe is öltözködöm.

2015. ápr. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!