Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Három napja jöttünk haza egy...

Három napja jöttünk haza egy hatnapos sítáborból, ahol olyan jól éreztem magam, ahogy azelőtt még soha. Mióta hazajöttem, nagyon rossz kedvem van és nem dob fel semmi. Mitől van és mit tegyek?

Figyelt kérdés
Voltam két napot iskolában is de semmire nem tudtam odafigyelni és órán se jegyzeteltem, vagy figyeltem, mert nagyon nem érzem jól magam, valahogy lelkileg. Szilveszter után 1-2 nappal is volt hasonló lelki bajom, de azt hamarabb kihevertem, most viszont három napja folyamatosan kedvtelen és szomorú vagyok, nem tudom, mit kéne tennem, de nem tesz boldoggá semmi. A sítábor előtt a gépezéssel tök jól elütöttem az időt, most meg semmi kedvem hozzá, de mivel semmi más dolgom sincs, gépezek egész nap, és tévézek, de már emiatt is utálom magam. Ki kéne mozdulnom, de nincs hova. Van valami ötlete bárkinek, hogy miért lehet, és/vagy mit tehetek ellene?

2015. jan. 17. 20:32
 1/3 B st válasza:

Hat ...

mondanam hogy menj sok buliba szedj fel csajokat

de ha nem vagy az a mindenkinek berakom tipus akk probalkozz uj jatekokkal

pl: in famous second son, far cry 4,

watch dogs, cod AW,

2015. jan. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, értelmes válasz!
2015. febr. 3. 21:39
 3/3 A kérdező kommentje:
(nem volt irónia, tényleg köszi)
2015. febr. 3. 21:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!