Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ez a fülhallgató?

Szerintetek jó ez a fülhallgató?

Figyelt kérdés
[link]
2010. febr. 4. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Mivel nincs szinesztéziám ezért nem hallok a szememmel, szóval passz.
2010. febr. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
egy fülhallgatóért 6000 ft??? már nem azért de szerintem ez és egy olcsóbb között sincs különbség.. ugyan úgy hallod a zenét másikkal is.. de ha van rá pénzed. vedd meg
2010. febr. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

A 2. válaszoló elég nagy hülyeséget írt..:)

Jóhogy vedd meg DE!

Nyáron én is vettem pioneer fülhallgatót, az is 6000ft volt, de nem ez.Szeptemberre már nem lehetett használni, mert úgy recsegett,de persze lehet, hogy én nem vigyáztam rá normálisan.De mint látom, van rá egy év garancia is, úgyhogy nyugodtan vedd meg.

2010. febr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%

Nekem egészen hasonló van, és imádom! Már majdnem 3 éve megvan, igaz már nem olyan mint ujkorában mert sokat használtam, de csak a külsején látszik az idő:D még mindg ugyanolyan jól szól mint újkorában:D Szerintem is vedd meg!

Az olcsó fülhallgató és a jó fülhallgató között nagy külömbség van, úgy árban, mint minőségben!:D

2010. febr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
méghogy egy olcsó gagyi füles olyan jó mint egy minőségibb??? neh harygudj, de ezt le kell pontoznom:D ez szentségtörésxD nálam a egy fülhallgató minősége ugyanolyan fontos, mint egy jó ruháé vagy alapozóé:P am köszi a válaszokat. mg is rendeltem:D am már mondta egy illető, hogy nagyon szépen szól, de akkor ha ti is biztattok... na jó, egye fene. rábeszélhető vagyok:D:D
2010. febr. 4. 20:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!