Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Fényes öltöny céges buliba?

Fényes öltöny céges buliba?

Figyelt kérdés

Új vagyok egy cégnél, ahol mindenki megengedheti magának a legjobb/legszebb/legújabb ruhákat ártól függetlenül. Nem konkrétan Armani öltönyökre gondolok, de kb 50 ezer forinttal mennek bulizni minden hétvégén, gondolom érezhető, hogy öltözködnek.


Én épp olyan időszakban csöppentem a céghez, amikor nagyon le vagyok égve, és tele vagyunk céges bulikkal.


Ez az első munkahelyem, nem igazán voltam felkészülve ilyen bulikra (ruhák terén-ing, zakó, cipő, nadrág stb), nincs pénzem hogy most vásároljak, és nem is igazán ismerem az öltözködési szokásokat ilyen eseményeken.


Szóval a kérdés az lenne, hogy egy fényes, elegáns öltöny mennyre illik be a képbe egy ilyen céges bulin (ahol egyébként főleg 20-25 évesek vannak, és nem csak beszélgetnek egy szivarral a szájukban, hanem isznak, hülyeségeket csinálnak, úgy buliznak mint a többi fiatal, leszámítva az öltözködést, és hogy csak vip jegyet vesznek)?


Nem szeretnék úgymond túlöltözni, vagy úgy kinézni mint aki esküvőre megy.

Szerintetek egy fényes elegáns öltöny mennyire illene a képbe? Kíváncsi vagyok a véleményetekre.


Köszönöm!



2014. dec. 20. 23:23
 1/1 anonim válasza:
Szerintem egy farmer+ing mindig jo es ahhoz felveheted a fenyes zakodat is. Nem tudom milyen szinu mert azt nem irtad, de ha ing akkor csak is hosszu ujju! Rovidet ne:) ehhez parosits egy sotet szinu cipot, majd lodd be a hajad es egy kis parfum es mehetsz is :D
2014. dec. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!