Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kinek mi a terve a nyárra?

Kinek mi a terve a nyárra?

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Lazítás:D Alvás, napozás,strandolás,aztán leutazom Balcsira legjobb barátnőimmel, aztán kettesben a barátommal, aztán a legjobb barátnőm+ a barátja + barátom + én négyesben elmegyünk valahova egy hétre:) Szerintem Balcsi lesz az is:) Már nagyon várom:)
2010. febr. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
58%
Én detoxban szándékszom tölteni:D
2010. febr. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hmm mozgalmas és vad tervek, tetszik...követem a példákat :)
2010. febr. 1. 21:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Hegyalja és sátorozás (ott is , meg külön is... :P) persze ehhez szükségképp társul a masszív alkoholizálás. :D
2010. febr. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ŐŐŐŐŐ Utazás,Party(Balaton Sound,Flört), Strand, Pihenés meg egy kis munka ami maga a partizás ;)
2010. febr. 3. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az esküvőnkre készülünk,a nyár folyamán megtartjuk életünk egyik legszebb napját! Szval ez borzasztóan jó nyárnak ígérkezik,mindenkinek kívánom hogy ez legyen a legjobb nyara!
2010. febr. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szétszivóm szétiszom szétkurom az egész nyarat:D
2010. febr. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!