Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Győrben tudtok mondani jó...

Győrben tudtok mondani jó szórakozóhelyet hétvégékre? 18/f

Figyelt kérdés
Sziasztok. Új vagyok a városba és igényes szórakozóhelyeket keresek ahova normális emberek is járnak.

2014. dec. 11. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Üdv! :D Hááát (tudom háttal nem kezdünk mondatot) nagyon nem tudom h milyen területeken mozogsz, de a te korosztályod főleg a Bridge, lapos környékén mozog. Laposra hétköznap érdemes menni (ott van az egyetemnél) Bridge pedig koncertes hely, nekem bejön. Van még a subway a bartók b. utcán (most talán hősök lesz, disco szerűség de koncertek is szoktak lenni) valamint a Csillag romkocsma a csillag közben (kedvenc helyem) de az csak kocsma. Én ezekre a helyekre járok, persze ott van még a vertigo, vagy a mamma mia meg a pirate, bár oda téged nem engednek be mert 25+-os a hely, bár ki tudja. Neked szerintem a lapos lesz a nyerő. Sok egyetemista tinip*csa, részegen, akik bármire kaphatók. :D 26/N
2014. dec. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) Jó részletesen leírtad így azért külön köszi...
2014. dec. 13. 16:30
 3/3 anonim ***** válasza:
nincs mit. :D Voltál valahol aztán?
2014. dec. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!