Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tumblr? Segítség!

Tumblr? Segítség!

Figyelt kérdés
Nem rég csináltam tumblr-t. De mivel nem magyar így alig értek hozzá...zenét szeretnék be tenni a saját tumblimra. És az egeret is meg akarom változtatni. Mármint van akinek halálfej van rajta, van akinek kereszt és stb. Kérlek segítsetek
2014. dec. 9. 18:44
 1/4 anonim válasza:
Nekem is van/volt tumblr-öm.Elég macerás egy dolog a zenét beállítani.Nekem hála istennek olyan a gépem,hogy lefordítja az idegen nyelvű szöveget.Ha gondolod belinkelem neked ahol a zenét meg tudod változtatni.Az egér megváltoztatásához én sem értek.
2014. dec. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt megköszönném
2014. dec. 9. 19:02
 3/4 anonim válasza:

[link]

Itt tudod.Kitudod választani hogy milyen színű legyen,aztán ha az megvan utána beilleszted a tumblr-ödnek a címét amit ki tudsz másolni hogy (pl.: tedalod.tumblr.hu) utána next,majd a youtubról tudsz zenét kimásolni,és ott beilleszted.majd beállíthatod,hogy fent vagy alul legyen hogy automatikusan menjen vagy ne,hogy milyen hangosan szóljon.Aztán rámész hogy "done" és ami kijön hosszú szöveg (url)azt kimásolod,és belépsz az oldaladra rámész hogy "edit theme" és oldalt keress olyat hogy "edit html" arra rámész,majd utána lemész a legaljára,és "</body><!-- SCM Music Player [link] -->" ami ez után van azt kitörlöd és beilleszted az url-t. ;) Remélem értetted!

2014. dec. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm :)
2014. dec. 9. 19:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!