Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ki győzne? Batman vagy Iron Man?

Ki győzne? Batman vagy Iron Man?

Figyelt kérdés
És Chuck Norris nem lenne egyiknek sem a segítségére :D

2014. dec. 9. 17:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Vasember.
2014. dec. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Iron Man

én Batman-t nem tartom szuperhősnek... semmi szupererő, csak gazdag és van egy kis harci képzettsége...

mondjuk ez igaz a vasemberre is :DDD, de ő akkor is keményebb :D


Van egy "film" előzetes amiben Superman VS Batman van... ez is tökre lehetetlen...

2014. dec. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Iron Man
2014. dec. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Koaxk Ábel ***** válasza:
Szerintem inkább Batman győzne, Iron Man-nek ha bármi miatt a küzdelem során meghibásodna a ruhája, esélye se lenne.
2014. dec. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
Batman. Le is írom miért. Ahogy már fentebb is írták Bruce Wayne-nek nincsen semmi szuperképessége viszont tapasztaltabb, képzettebb, hatalmas fizikai ereje van találékony, ő a Világ legnagyobb nyomozója.(Kiemelkedő intelligenciája van pont mint Tonynak.)Jó Vasembernek ott a ruhája... és ennyi. Tony mindent arra "épít" ha nincs ruha meghibásodik stb akkor vége, ennyi. Batman simán kárt tud tenni Iron Man ruhájában (feltöri, igen képes lehet rá, van egy Batmobile néven futó tankja, egy vadászrepülőgépe és különféle robbanó sokkoló kütyüje). Jó Vasembernek ott a ruha abban rakéták, lézerek és különféle finomságok, de Batman-nek is van armorja, igen ami tud repülni és van amiben SUPERMAN ellen megy. Hiába szeretem Tony Starkot, de Batman győzne.
2014. dec. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Azért Batmannek jóval több harci képzettsége van a kicsinél, és jóval komolyabb mentorai voltak, ami a Vasemberről nem mondható el. Továbbá Batmannek vannak olyan felszerelései, ami a Vasember páncéljának elektronikájában és fegyvereiben is kárt tehet. Úgyhogy bármennyire is szeretem Vasembert is, szerintem Batman győzne.
2014. dec. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Gőte ***** válasza:

Iron Man párti vagyok, már kiskölyök korom óta, váltig állítom, hogy ő győzne.


Láttam már youtube comment szekciókban ilyen vitákat, az általában valahogy úgy megy, hogy "Batman mestere megannyi küzdőharcnak", erre visszavágnak azzal, hogy az Iron Man öltözék ugyebár ember feletti erőt, és tűrőképességet kölcsönöz Tonynak, főleg a későbbi modellek. Erre visszavágnak azzal, hogy Batman valami elektromágneses impulzussal operáló bizgentyút használna,, hogy lebénítsa Tony-t. Az erre adott válasz az többnyire az, hogy "Tony másodpercek alatt rebootolja a ruhát"


Szóval ezekből a kultúrákt véleményekből ítélve, ha csak Tony nem pörköl oda, ez a kettő a végtelenségig fogja püfölni egymást...


Vagy...


B. lehetőség: Megérkezik Deadpool, és mindenki meghal

2014. dec. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Gőte ***** válasza:

Persze ez puszta vélemény.



Plusz... egy ilyen összecsapásban azt is illene tudni, hogy az aktuális Vasember és Batman melyik valóságból származik, mely páncélt/ruhát/tartozékokat hordja, stb.

2014. dec. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Gőtének igaza van. Elég fontos lenne, hogy mit használ az adott két hős, mert egy Hulbuster vs Batman training suit harc eléggé gyors lenne.
2014. dec. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Mondjuk a legújabb felszerelése mindkettőnek :D
2014. dec. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!