Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Újpesten ilyen beülős hely?

Újpesten ilyen beülős hely?

Figyelt kérdés
megakarunk inni egy fröccsöt, de csak a központi bisztrót ismerem, ott pedig nincs. Viszont kultúrált helyre gondolok, nem valami csövikkel teli kocsmára.
2014. nov. 26. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:

BIG Faház, esetleg Diablo, de jobbára nem mozgok Újpesten, csak aludni járok jobbára haza :-D

De ezeket szeretem.

2014. nov. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
zsír. Én 7 éve lakom ott, és nagyon szeretem, bár helyeket meg embereket nem nagyon ismertem meg
2014. nov. 27. 11:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Én húsz éve, mivel itt születtem és húsz éves vagyok :-D


De középiskolába a 18-ba jártam, most meg a Corvinusra, szóval az egyik konkrétan a metró túlsó vége volt majdnem, a másik meg ugye belváros. Pont amikor elballag az ember ált suliból és kezdene kinyílni a Világ, akkor kerültem el a város másik pontjára suliba, aztán ugye onnan lettek bnőim, stb. Több beülős helyet tudnék mondani Pestimrén vagy Kispesten, mint itt a környéken :-)

Mikor jöttek bnők, hogy kijönnének hozzám Újpestre, akkor nekem is a nulláról kellett felfedeznem a saját kerületemet :-D Egyébként nagyon szeretem a kerületet, nem akarok innen elköltözni soha, csak úgy hozta az élet, hogy a társaságom máshonnan jött össze. :-)

2014. nov. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jaja én sem, bár senkit nem ismerek. Nemtudom, nekem nem baj, nyugati 15_20 perc, akárhová eljutok 30_40 perc alatt, meg lazán külhetek bárhova egymagam, bem húznak le stb.
2014. nov. 27. 19:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!