Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerettétek a 06 91 33 55 33...

Szerettétek a 06 91 33 55 33 című betelefonálós műsort?

Figyelt kérdés

És szerintetek van rá esély, hogy újra visszahozzák?

Erre gondolok: [link]



#RTL Klub #műsor #Szakál Miki
2014. nov. 15. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:

- Haló? Ki van a vonalban?

- Feri!

- Feri?

- Igen!

- Én kérek elnézést...


Szerintem a legtöbben lenézik azt, akinek ez tetszik, de nekem tetszett. A műsorvezetők nagyon jók voltak, és lehetett velük együtt nevetni.


Vissza nem hiszem, hogy visszahoznák, még ha adnak is majd a jövőben hasonló műsort, akkor sem ez lesz.

2014. nov. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is nagyon szerettem. Szakál Miki volt a kedvencem... nagyon hiányzik az a műsor.
2014. nov. 23. 19:45
 3/4 anonim ***** válasza:
A Miki meg az Eszti nagyon jó páros voltak, igaz, sohasem egyszerre szerepeltek. Kár, hogy megszűnt, mert ami utána lett (a horoszkópos), az katasztrófa, tv2 színvonal. :(
2015. júl. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos igen... :/ Nekem is Miki volt a kedvencem... Eszti annyira nem, inkább a Beszeda... voltak amúgy éjszakai különkiadások, amelyekben Miki és Eszti egyszerre voltak. Mindig fent maradtam :D:D Mikin sokat lehetett röhögni.
2015. júl. 5. 22:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!