Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni rejtvényben?

Tudnátok segíteni rejtvényben?

Figyelt kérdés
Van egy feladatlap amit most hétvégén kell kitöltenem .Van benne egy rejtvény !! Ez az egész feladatlap a Bábelről szól ,és a rejtvényben van az ,hogy hogy hívták Abdul apját .Már mindent idepróbálgattam a Dr.Farouktól elkezdve a Debil Farouk-ig ,de nem jön ki . 9 betű .

2014. nov. 8. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Sok rejtvényt fejtek én is, Abdul apjaként Dabil Farouk lenne jó, de ez 10 betű.

Nem tudnád megírni, hogy mik a már meglévő betűk, vagy melyek a kapcsolódó függőleges (vízszintes) meghatározások?

2014. nov. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát .

1.Napsugár mivel ő Zsófi legjobb barátnője ez ugye 8 betű .

2.Szőke (ilyen színű Napsi haja )


3.Hát itt van ,hogy így hívják Abdul apukáját


4.Bábel feszten tíz perc eső.......levegőt ide azt írtam felfrissíti


5.Ekkor történt a környék feltérképezése : Na ide azt akartam írni a nulladik napon ,de nem jön ki .


Lehet könnyebb lenne ha elküldeném a feladatlapot itt a linkje :


[link]

2014. nov. 8. 13:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, ebben nem tudok segíteni! :-(

Csak "rendes" keresztrejtvényeket szoktam fejteni, a Bábelt nem ismerem...

Igazán sajnálom!

2014. nov. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Semmi baj azért köszi :(

Csak versenyre kéne,de szerintem kihagyom .

2014. nov. 8. 15:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Gondolom, nem vagy egyedül, aki szereti ezt a Bábelt.

Úgy kellene kiírni a kérdést, hogy ez benne legyen. Bábelrajongók, segítenétek? Aki ismeri (a) Bábelt, segítene?

Vagy valami ilyesmi...

2014. nov. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát igen .Mondjuk ez ilyen iskolai pályázati feladat .Irodalom tanárom gondolta,hogy szerinte nekem menne .Ezért szünetben olvastam el a Bábelt ,mert egyszer már elkezdtem ,de nem igen tetszett.Másodszorra se fejeztem be.Azért köszi ,de szerintem kihagyom .
2014. nov. 9. 18:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!