Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » One Direction az Alan Carr...

One Direction az Alan Carr Show-ban magyar felirattal?

Figyelt kérdés
Vagy másik nevén a Chatty Man show..nem is olyan régen (kb 1 hónapja) még fent volt youtubeon ez a videó magyar felirattal, jó kis fordítás volt meg minden (ugye 3 ilyen Chatty Man-es videó is van) de egy ideje valamiért egyiket sem találom, pedig ugyanúgy írom a keresőbe mint eddig :/ mi lehet a probléma, letörölték?! Ha valaki még is megtalálná, vagy tudja miről beszélek, megköszönném ha válaszolna :D

2014. nov. 7. 21:20
 1/4 anonim válasza:
Tudom, miről beszélsz. Igen, letörölték, ahogy nagyon sok ilyen videót, de én még a feltöltőt sem találom, szóval gondolom a youtube törölte a copyright-os hülyeség miatt. :/
2014. dec. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ.

Jajj pedig a letörlést megelőző napokban néztem őket, és halálra röhögtem magam a videókon. És a szívás az, hogy én sok ilyen videót le szoktam tölteni, épp a letörlések miatt...de ez épp nem lett letöltve nekem se :(

2014. dec. 14. 09:28
 3/4 anonim válasza:
Kár. :( Azért ha sikerül megszerezned, feltétlenül értesíts! :)
2014. dec. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
persze :)
2014. dec. 22. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!