Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ezt hogy oldjam meg?

Ezt hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Egyik föci órán otthon hagytam a tollamat és kértem egy tollat az előttem ülő fiútól aki ráadásul még be is jön....

Kb föci közepén elfejtettem hogy az nem az én tollam és viszketett az orrom és sajnos automatikusan az orrom fele irányitottam a tollat és jó mélyen fel-le húzogattam közbe elégedett fejjel a táblát bambultam...

Erre hátra néz akktol kértem a tollat és vagy 5percen keresztül engem lesett mit csinálok....

15/L


2014. okt. 19. 03:01
 1/2 karesz01 ***** válasza:

Az a toll már szerintem nem fog kelleni neki , hszen tudjuk hol volt .

Vissza adni meg felesleges , hiszen már nem tiszta(higénikus) az a toll .

Kérj tőle elnézést minimum , hogy ily módon honosítotad a tollát .

Ami pedig azt illeti , kárpotlásként vegyél neki egy tollat .

(minimum egy ugyanolyat , csomagoltatt)

A csomagolás miatt esetleg eszébe juthat , mit műveltél a tollával és hogy gondolsz arra ,

(tiszta orr mentes) tollat kap .


Bár hiába jön be neked az a srác , valószínű sokáig nem feledi el mi történt a tollával .

Az is biztos , idő kell neki , hogy eme kis bal-lépést feledni és megbocsájtani tudja neked .

2014. okt. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Jófej:D ***** válasza:
Ez teljesen igaz amit írtál? :D Csak mert én ilyet el se tudok képzelni... De ha igaz, az előzővel értek egyet.
2014. okt. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!