Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Magyarországon az 1980-as...

Magyarországon az 1980-as években is divat volt, a Marihuána, és az anális szex?

Figyelt kérdés
Annyit tudok,hogy 20-évvel ez előtt,(1994-ben) már volt Fű,vagyis Marihuána,és szívták is. És az anális szex is volt,de csak a Homoszexuálisok körében. Én csak annyit szeretnék megtudni,hogy mióta van Magyarországon,Marihuánás cigi,és mióta van,hogy a csajokat is hátul szeretjük,vagyis az anális szex,a heterószex életben. És mióta lett elterjedve,a Marihuánás vagyis a füves cigi? Manapság,vagyis most már mindenki szívja,és mindenki anális szexet csinál,a vagina szex előtt,vagy után. És mindenki szív Cannabis os cigit. Amint Én is szívtam,már 2011-ben,és nagyon jó a fű! 100-szor jobb,mint a szesz! És kú*va jó,az anális szex!

#a fű #és az anál?
2014. szept. 28. 03:10
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Most te ezt kérdésnek szántad vagy dicsekedni akarsz, hogy te füvezel?


Egyébként meg válaszoltál rá, kb. 20 éve (bár szerintem sokkal előbb is volt ilyen, csak nem híresztelték), akkor minek kérdezted? Napra pontosan tudjuk meg?

Plusz, ha annyira érdekel beírhattad volna a googleba...

2014. szept. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor jól tudom. :) Szívni meg mindenki szívott már ;) De valóban egy hülye kérdést tettem fel,amikor tudom a választ,csak arra voltam kíváncsi,hogy ki mennyire tudja.
2014. szept. 28. 19:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát nemtom, én nem szívtam és nem is vágyom rá :D
2014. szept. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Annyit viszont hozzá tudok tenni, hogy a 80'-as években már elterjedt volt a fű vidéken is.
2014. szept. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szóval,akkor 1987-ben már Magyarországon,és vidékein is szívták a füves cigit? Az Edda Műveknek van,egy 1989-es dala,melynek a címe, "Füstben jár a halál" A gogl-ben azt írja az egyik hazai drogtörténelmi cikk,hogy Magyarországon az 1980-as években inkább a vényköteles gyógyszerekkel való vissza élés,és a máktea,vagyis az ópium volt a leg elterjedtebb drog. De egy 1990-es "Orvos a családban" című könyvben írnak,a heroinról,a kokainról,és az amfetaminról is. Nekem a foglakozásom,a Pszichiátrián van,és nagyon sok drogfüggő beteggel találkoztam,és beszélgettem már,és vannak köztük majdnem 60-évesek is,akik szerint már 1983-ban Budapesten a kokain,és a heroin,és amfetamin,és a marihuána is jelen volt. De vannak olyan 17-24-év közötti klienseim,akik szerint csak 15-20-éve lehet marihuánához hozzá jutni. Amint Én NEM élek semmilyen szerrel,és a szex témát is csak viccből írtam. Nekem a munkám során,nagyon sok pszichiátriai beteggel,főleg skizofrénekkel,és szenvedély betegekkel van dolgom. És köztük sokaknak,főleg a skizofréneknek más témájuk sincsen mint az anális szex.
2014. szept. 29. 22:09
 6/8 anonim válasza:

GTA San Andreas.

Régen játszódik, és hogy tolták már neki.

Csak játék, de amerikai gyártmány és csak tudják, hogy milyen volt az országuk.

Próbálták megteremteni a 80-90-es évekbeli hangulatot mindenben, a kocsik is, a rádió is, és nagyon is sikerült és ott is csak úgy szívják neki, meg döngetik a csajokat.

Persze ez a nagyvárosok gettó része, ahol megszokott, nem tudom, máshol hogy volt ez.

2014. szept. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a szüleim mondták, akik a nyolcvanas évek elején jártak diszkóba (vidéki borsodi falvak), hogy akkoriban jött be a fű.
2014. szept. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

'80-'85 körül nem volt elterjedt a maris egyáltalán. Anyám mesélte, hogy fiatalkorában ('75-ben született) buliztak, és az egyik lány be volt tépve, a rendőr meg nem tudta mi baja.


Azonkívül Bobafett:

"`96 Amsterdam,beindultak a dolgok!

A tirpák,a polak punk meg mindenki boldog!

...

Elszálltak itt velünk együtt hónapok évek,

az otthoni rendőr sok Bruce Willist nézett,

túlórába tovább képzés, tanfolyamot elvégezte,

megtanulták a kender a végzet."

2015. márc. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!