Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Honnan származik a "Dancsó...

Honnan származik a "Dancsó Péter megengedte" kifejezés?

Figyelt kérdés
Nagyon sok Videómánia videót megnéztem már, de csak folyton az utalást hallom arra, hogy "Dancsó Péter megengedte", de nem tudom, honnan (esetleg melyik videóból) származik. Kérlek, segítsetek!

2014. szept. 14. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik kérdezz-felelekben kérdezte tőle valaki, hogy megengedi-e, és mondta, hogy meg :D Nem tudom, hogy ez is már egy visszautalás volt vagy innen indult, szóval csak tipp.
2014. szept. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
2014. szept. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, szóval ez volt ez első alkalom, hogy elhangzott, hogy "Dancsó Péter megengedte". Amikor először láttam a videót, azt hittem már ez is visszautalás. Köszönöm a választ!
2014. szept. 18. 00:11
 4/6 Krydon válasza:
86%
Dancsó Péter megengedte,hogy ilyen kérdést tegyél fel?
2014. okt. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Akagura válasza:
100%
egy ember kérdezte hogy a lányok mért nem engedik hogy hárfázon a tangájukon és azt monta hogy mondja meg nekik hogy dancsó péter megengete
2014. nov. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Dancsó Pétertől
2015. jan. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!