Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A póker szerencsejáték?...

A póker szerencsejáték? Bővebben is.

Figyelt kérdés
Csak mert annyit hallani, hogy tudás kell hozzá, meg lehet tanulni, de ez nekem ködös, milyen tudás befolyásolja, hogy milyen lap jön? Azt hallottam, sokszor azért mondják, hogy meg lehet tanulni, hogy minél több ember játsszon, szóval csak átverés. Szerintetek?
2010. jan. 18. 01:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Kijátszani kell tudni okosan, és kb. esélyeket szamolgatni gyorsan, hogy másnak mi lehet.
2010. jan. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De buta vagy, nem azt befolyásolja a tudás, hogy milyen lap jön.:) Lol. Az pont a véletlen tényező. Azt tudod befolyásolni, hogyan játszod meg amid van.
2010. jan. 18. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kösz, de nem vagyok buta, de akkor ez mégis szerencsejáték. az mondjátok nem befolyásolható, hogy milyen lap jön, tehát hiába játszok jól ha utána a szerencsén múlik. mondjuk én nem tudok játszani még, csak nézem a műsorokat és érdekel, de hát nem tudom.
2010. jan. 19. 18:09
 4/6 anonim válasza:

Pókerezek elég rég, és jól is tudok!


A póker NEM a szerencsejátéka! Jobban bele kell tanulnod, tapasztalatot szerezni, tudnod kell blöffölni és a legfontosabb úgy csináld, hogy az "ellenfeleid" ne tudják mid van...szóval utalok ilyenekre: ha jó lapod van ne ujjongj, ne mond el mid van, ha szar van ne ess össze és dobd be...először nézz körbe csak aztán! EZEKET SOSE CSINÁLD!

Legyen "pókerarc"-od, ha már tapasztalt játékosokkal játszol, akkor ülj egy helyben és ne tégy hirtelen mozdulatokat, ne beszélj sokat, és a legfontosabb ne lássák az érzéseidet az arcodon!


Persze a szerencse is sokat segít, de a tudás még többet ér a pókerben!!!

Szerintem 30% szerencse 70% tudás...de lehet még több a tudás :)

2010. jan. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
elozovel értek egyet
2010. jan. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerencse is kell hozzá, kb 15%-ban

de nem az számít hogy milyen lapod van.

sokkal inkább az hogy hogyan játszod meg amid van (akár jó, akár rossz lap), és hogy az ellenfeleiddel mit hitetsz el.

2010. jún. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!