Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mondanátok furcsa dolgokat,...

Mondanátok furcsa dolgokat, őrültségeket amik ehez hasonlóak? (lent) :D

Figyelt kérdés

Pl.: elhagyatott házban aludni a haverokkal, motorversenyezni a határban, szénatárolóban aludni, ruhástól tóba ugrani vagy belebiciklizni stb...szóval ilyen őrültségeket. Nem megvalósítani akarom őket, szóval egy picit lehet nem túl hiheetlen, de azért olyanokat amiket el lehet képzelni :D


(egy könyvhöz kellenének ilyenek) :D



2014. aug. 18. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Mozgásban lévő autó tetején "szörfözni". :D A Dr. Csontban volt ilyen szegény kissrác meg is halt, amikor leesett.

Emeletes ház erkélyéről leugrálni. Ezt egyik barátnőmmel csináltuk. :D

Egyik épületről a másikra ugrálni olyan városrészeken, ahol ez lehetséges. Nem tudom, van-e ilyen.


Milyen könyv lesz?

Ha eszembe jut valami, írok még, remélem tudtam segíteni. :)

2014. aug. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sétálsz az utcán és ilyen hirtelen mozdulatokat csinálni..

pl jön veled szembe egy nénike és te lenyomsz egy négyütemű fekvőtámaszt... haverom állandóan ilyeneket csinál :D

2014. aug. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miket csinál még a haverod? Jófej lehet. :D
2014. aug. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nah, ezek jók, köszi :D Jöhet még :D
2014. aug. 25. 14:22
 5/5 anonim ***** válasza:

nézd meg a Jackass részeket, amik ebben vannak nem lehet überelni :DDD

Amiket én is kipróbálnék :DDD

mozgó autó átugrása, felmásznék egy jó magas fára és kivágnák alattam :D (mondjuk víz mellett lenne és abba dőlne), szánkót kocsi után kötni és az húzna, télen persze ( ezt régen sokat csináltuk, kanyarokban elég komoly XD :DDDDD), vízbe benyúló fa ágára kötelet kötni és arról a vizbe ugrálni "majominta" (ez is komoly, én úgy próbáltam, hogy alig tudtam úszni, majdnem megfulladtam de megérte :DDDDDDDDDD

2014. aug. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!