Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csináljak a barátommal?

Markoszk3 kérdése:

Mit csináljak a barátommal?

Figyelt kérdés
mit csináljak ha a legjobb barátom mert én is a legjobb barátja vagyok,hogy nálam szeretett aludni meg minden és jön egy alattam lévő gyerek és a barátom mindig nála alszik,mindig oda vágyódik mert van ott xbox,de nálam meg van ps3 de ez nem lényeg ! Kezd az agyamra menni ! És őa azzal vádol hogy féltékeny vagyok rá ! tudtok segíteni ?
2014. aug. 16. 22:36
 1/3 anonim válasza:
Hát meg értem,hogy irigykedsz mert a xbox360 job mint a ps3 mert a xbox360 on bármien játék el megy full grafikán akadozás nékűl. Mikor a ps3 alig birja dragon age 2 mert ugy be szagattttt a harcközben pedig ugyan olyan mint az 1 szoval értem hoyg irigykedsz mert a barátodnak a barátjákak jobb van :D
2014. aug. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ja és hogy honan tudom mert meg van mind a 2
2014. aug. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ezen lehetne vitatkozni ! hogy melyik a jobb ! mert amikor nálunk volt akkor a ps3 kellet neki most meg nála van és xbox kell neki
2014. aug. 17. 09:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!