Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » GÓLYATÁBOR és evészavar?...

GÓLYATÁBOR és evészavar? [szombat. ó! ] Félelmek és kétségek, menyugatató válaszokat várok. Remélek. :/

Figyelt kérdés

Kicsit ráparáztam erre a gólyatábor dologra. Illetve nem kicsit, nagyon. A helyszín Zánka, AJTP program keretein belül, Egerből indulunk. A legnagyobb porblémám: "Balatonban való fürdés" hallatán már görcsbe rándul a gyomrom, az étkezés hallatán meg pláne.

Most cseréltem ruhatárat, ami nem mondom, kissé felpattintotta az önbizalmam, de attól még ki kell mondjam, anorexiás vagyok, bár nagyon sokáig, talán még most sincs igazából betegségtudatom, ugyanis nem vagyok csontsovány. (EGYÁLTALÁN NEM!!!) Sok problémám van az étkezéssel, szinte alig eszek valamit, de nem akarom, hogy megtudják. (9.es leszek, első gólyatáborom holnapután)

Nem arról van szó, van bulizós, jófej énem, egyszerűen csak félek, nem akarom kiejteni a számon a kalória szót... De tudom, hogy úgyis megteszem. Elég sokat fogytam, voltam már 70 kg, nem egy mesés érzés, nekem elhihetitek.

Nagyjából tudom, hogy mit kell vinni, a ruháim viszonylag újak, de nem kisestélyit magassarkúval, lácos toronyóra, ezeket felfogtam.

Igazából nem is tudom, mit várok, egyszerűen csak szeretnék beilleszkedni, nem akarok elzákózni. Félek a szivatásoktól is, pedig tudom: Amikor azon gondolkodsz, mit gondolnak rólad mások, akkor nem vagy igazán önmagad. Ezt kéne valahogy a fejembe verni...

Egyedül vagyok ezzel. Mivel nem látszik rajtam az evészavar, mindenki körberöhög, akinek megemlítem, ezért nem is szólok senkinek, meg egyébként sem sokat beszélek az érzéseimről, nem sajnáltatom magam, de itt és most már tényleg beszélnem kell róla.

Nektek milyen volt a gólyatábor először? Ti hogy éreztétek magatokat? Voltak problémáitok? Miket vittetek? Holnapután indulás... Félek.

Képek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2014. aug. 14. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha ezek a képet rólad készültek akkor te sem anorexiás, sem szégyenlős nem vagy és nincsen miért félned a tábortól.
2014. aug. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Kedves előttem szóló! Egy 160 centis 60 kilós lány is lehet anorexiás!!!

Kérdező: gyönyörű vagy,nem kell félned! Csak ismerkedj, beszélgess és érezd jól magad, hisz ez neked is jár a boldogság az őrőm stb.

Majd írj, hogy milyen volt a tábor!

2014. aug. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, de aki anorexiás, az nem csinál magáról képeket, pláne nem pózolgat rajta és végképp nem tölti fel az internetre.
2014. aug. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Remélem,hogy nem az én sulimba jössz:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2014. aug. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én is
2014. aug. 23. 12:41
 6/8 anonim válasza:
#3 Elég nagy f aszságot beszélsz. Az anorexia egy mentális betegség, 100 kilós lány is lehet anorexiás, ez nem a súlytól függ. Miért ne csinálnának magukról képet? Pont, hogy az anorexiások állandóan a testüket figyelik/fotózzák, mert teljesen beleőrültek a betegségükbe.
2014. aug. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mindenhol vannak bunkó emberek ez tény,de olyanok is akikkel lehet jól érezni magad. Az előbbiekkel ne foglalkozz és az utóbbiakat pedig találd meg :D Tuti jó lesz :) am. gimi előtt mióta van gólyatábor?:O én most megyek egyetemre és nekem most lesz először... :)
2015. júl. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Először is, teljesen rendben van a tested, nagyon csinos vagy :) Szóval nem kell félned a kajától, nem leszel elhízott, ha rendesen kezdesz enni, én se tettem!

De az evés igazából a te döntésed, az irányítás a te kezedben van. És amint ezt felismered, rájössz, hogy akkor, és azt eszel, amit akarsz. Szóval ha úgy döntesz, hogy megéri, hogy normálisan egyél (esetleg egy pár deka felszalad), viszont be tudj illeszkedni a leendő osztályodban, akkor tedd ezt! Ha félsz az anorexián kívüli élettől, akkor nem muszáj enned, kényszeríteni senki sem fog. A döntés a tiéd. Sok sikert és ügyes legyél :)

2015. júl. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!