Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A leírás alapján érdekelni...

A leírás alapján érdekelni egy ilyen blog/fanfic?

Figyelt kérdés
[link]

2014. aug. 7. 16:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hm... nem t'om. Segíthetek "elvoldemortosodni", vagy akár Tom Denem bizonyos reakcióit is elmondhatom neked :P Hidd el, én szörnyen tudok azonosulni emberekkel, s ha valamiben, akármiben segítség kell, szívesen segítek. (Főleg, ha Tommy is benne van xD)

Magyar tanárom szerint nem olyan borzalmas a helyesírásom, ha akarod bétázhatlak :) Valamint, mint már említettem Tom Denem SZAKÉRTŐ vagyok :D Ha gondolod, akár az írásban is besegíthetek *vállrándítás*. De még mindig egy lényeges dolog van: Amint felkerül az első fejezet, ott leszek...

2014. aug. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy már nagyon kíváncsi vagyok a storyra. Úgyhogy, remélem, hamar kezded ;)
2014. aug. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ó, és elnézést, még mindig itt vagyok, bocsánat. Annyit szeretnék mondani, hogy az új leírás sokkal jobb lett :)
2014. aug. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!