Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Fiúk/Férfiak! Mit gondoltok...

Fiúk/Férfiak! Mit gondoltok arról, hogy a nők/lányok kocsmáznak, és részegek lesznek?

Figyelt kérdés
2014. aug. 4. 13:57
 1/9 karesz01 ***** válasza:

Akár Fiúk/Férfiak , nők/lányok senkinek nem áll jól a részegség .

Ha nem tudják , hogy ne keverjék a különböző italokat , és ne igyanak sokat .

Ha nem tudják a határt , akkor részeg lesz az illető , akár Fiúk/Férfiak , nők/lányok .


Senkinek nem áll jól a részegség , főleg nem biztos hogy örülnek majd a következményeknek .


Vegyes következmény felsorolás (Fiúk/Férfiak , nők/lányok) az érintettségre :

-Részegen tántorgó illetőt elüti egy jármű

-Nem kívánt terhesség

-Büdös lehelet

-Alkoholos lehelet

-Ruhába beivódó szagok a kocsmából

-Káromkodó hangos beszéd

-Szégyenlik hogy vele kell elmenniük valahová

(szomszédok , családtagok , ismerősök)

-Alkohol függőség

-stb.

2014. aug. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Senkinek sem áll jól. Nemtől ill. életkortól függetlenül. Lehet inni, de csak mértékkel, úgy is jól lehet érezni magunkat, tök fölösleges (és szerintem gáz is), ha totál részegre iszod magad.
2014. aug. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Nőknél hülye szokás különben sem bírják az italt de férfiaknál is részben ugyan ez...
2014. aug. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
51%
Huszonegyedik század van, és gondolom nem 60 éves vagy. A fiatalok eljárnak szórakozni és néha berúgnak, ez így normális. Degeneráltra inni magad nem szép, de néha az is belefér. Az összes vonzó nőismerősöm iszik és berúg néha, és tudnak normálisak és nőiesek maradni. Szóval ne hallgass a karótnyelt őskövületekre. Persze addig inni hogu befosol és öfsszehányod magad nem kéne, függetlenül attól, hogy milyen nemű vagy.
2014. aug. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kevés undorítóbb dolog van egy részeg pasasnál. Mondjuk egy részeg nő az pont ez a kategória.
2014. aug. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Még a közelében sem vagyok a 60-nak.

Én mértékkel iszom,sosem voltam még részeg,és ami azt illeti nem is szeretnék :)

Igaziból mindig én vagyok az,aki vigyáz a többiekre.Ezért már kezdek leszokni a dologról,mert fárasztó... a saját felelősségükre isznak,de valahogyan amikor ott vagyok,nem tudom ott hagyni őket tudatlanul.

2014. aug. 6. 21:46
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Az hogy milyen nemű valaki az nem mérvadó, ez a 21. század, és nem a sötét középkor.
2014. aug. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szerintem félreértettétek.

Én úgy gondoltam,hogy mint egy férfi nőre.Egy nőre,mint egy barátnőre,feleségre.

2014. aug. 13. 13:26
 9/9 anonim ***** válasza:
41%

Kedves kérdező!


Lényegét tekintve mindegy, hogy milyen viszonyban gondoltál nőre vagy akár férfira, aki részeg az a legtöbb ember számára taszító látvány. Egy egészséges ember nem bírja elviselni az önpusztító embereket, főleg, ha ez kisebb vagy nagyobb mértékben együtt jár kellemetlen látvánnyal, szaggal, irritáló viselkedéssel. (lehet az ittas ember vagy kábítószeres)

Abban az esetben, ha egy kellemesen szórakozó társaságban becsiccsent valaki, de nem viselkedik túl zavaróan, elviselhető. De ha ezt rendszeresen játssza el, azt már nem igen nézik jó szemmel. Persze társaságra válogatja.


Nem szabad elfelejteni, az alkohol mindenkire másképp hat. Míg egyik ember teljesen öntudatlan állapotba kerül, addig egyesek csak minimálisan lesznek kapatosak. Míg egyik jókedvűre issza magát, a másik aluszékonyra, a harmadik passzívra, néhányan felelőtlenre, és egyesek agresszívra, kötekedőre.

Magam találkoztam olyan nővel, aki imádni való volt, mikor ivott. De hozzá kell tennem, egyszeri alkalom volt és ital nélkül is nagyon aranyos, kellemes társaság volt.


A részeg szót említetted kérdésedben, ez a fokozat az undorító kategória! A kocsma pedig nem tartozik a kellemes szórakozóhelyekhez. Nyelvükben ez is inkább az alkoholisták lerészegedésére szolgáló intézményt jelöli. Nagyon jó példa, amit egyszer hallottam egy kocsmázó piástól: "Én oda nem szórakozni járok, hanem inni!"

2014. aug. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!