Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek ez valami becsapás...

Szerintetek ez valami becsapás hogy ilyen olcsón adja?

Figyelt kérdés

Nekem azt írta hogy azért adja ilyen olcsó mert meghalt a férje és meg akar válni a telefonoktól.Az előreutalás is elég furcsa.

[link]

[link]



2014. júl. 29. 08:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyeztess vele személyes átvételt, mintha pécsi lennél. Ha belemegy, akkor taán nem átverés, ha azt írja, személyesen nem jó, akkor átverés 100%.
2014. júl. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tényleg furcsa az előreutalás. Ugyanis ha a vevő vállalja az utánvételi díj költségét, akkor az az eladónak miért ne lenne jó? Ha csak 1-2 palimadár előre utal neki 7 000 Ft-ot, termék küldése meg sehol, akkor már megérte neki.

Olcsó kamuhirdetések is elő szoktak fordulni, főleg ingatlanoknál, hátha azzal levihetik az árakat.

2014. júl. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elérhetőségben mobilszám nincs, csak üzenet küldhető. Elég sok minden arra utal hogy átverés. De ahogy az első hozzászóló is utalt rá, próbálj meg úgy üzletet kötni vele, ahogy kizáródik az átverés lehetősége.
2014. júl. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már írta hogy személyesen is lehetne.
2014. júl. 29. 10:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szerencséd van.
2014. júl. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azóta nevet is változtatott az olx-en.Csináltam egy új fiókot és megint megkérdeztem kivácsiságból hogy mért adja ilyen olcsón?Most azt írta hogy kell a pénz.
2014. júl. 31. 16:37
 7/7 anonim válasza:
Végül mi lett belőle?
2021. jan. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!