Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Meleg srácok! Nektek mi a...

Meleg srácok! Nektek mi a hobbitok?

Figyelt kérdés

Én is meleg vagyok, csak sajnos nincs túl sok szintén meleg ismerősöm (csak a párom). Tehát csak arra lennék kíváncsi mit szerettek csinálni szabadidőtökben, milyen filmeket néztek, milyen zenét hallgattok meg ilyenek.

Engem konkrétan nagyon érdekelnek az autók (kivéve a verseny), emellett sokat vagyok kint a kertben.

Válaszotokat előre is köszi :)



2014. júl. 15. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
számítógép. :) szeretek olvasni is. Az autók is érdekelnek, ha nem is vagyok mániákus a témában. :) Ha gondolod, beszélgethetünk (nekem is van barátom, úgyhogy nyugi, csak barátkozni gondoltam :) ).
2014. júl. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gyakran ülök a gép előtt, de ha van jobb lehetőség akkor inkább azt választom, pl szeretek túrázni, találkozni a haverjaimmal. Filmekből a meséket szeretem, vagy horror, esetleg sci-fi. Zenéből pop, jazz és csepp contry-t hallgatok, kedvenc előadóm Lily Allen, de szeretem Lana Del Reyt, Caro Emeraldot, Maroon 5-ot és BossHosst is. Az autók esetében én leragadtam a Smartnál olyan aranyos xD, Mikor még kisebb voltam sokat hímeztem, gyöngyöt fűztem és nyírtam ragasztottam :)
2014. júl. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Túrázás, kirándulás, bicajozás, tenisz, pinpong.

Ahogy lehetőség van rá ki a szabadba, a természetbe. Ha az időjárás nem engedi olvasás, számítógép, főzés. A lényeg,hogy ne teljen tétlenül az idő.

2014. júl. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Otaku (anime/manga fun) vagyok, emellett főként a kutyámmal foglalkozom.
2014. júl. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

szeretek másokkal beszélgetni ,ezért ülök sokat a gép előtt h a barátaimal beszélgessek ,skypeoljak. Imádok nem otthon lenni ,éttermekbe, múzeumokba, fesztiválokra járni egyszóval társasági életet élni. imádok utazni különleges tájakra ,akár észak koreába is elmennék ,( kivéve india ,afganisztán stb. ). Bulizni nem szeretek de a baráti családi összejöveteleket imádom ,biciklizni is szeretek, a főzést is egy jó bulinak tartom ,ha lenne háziállatom vele is sokat törődnék ,olvasni is szeretek ,főleg krimit, vagy ilyen psziho thillert, megrázó storykat ( pl Linwood Barclay kömyvei főleg a stoppos ) szeretem a kütyüket ,kedvenc cégem az apple


filmekből : a népszerű ,felkapott filmeket is meg tudomnézni a moziban de inkább a horror de méginkább a thiller felé hajlok de most rákaptam a meleg témájú filmekre is


zene : elektronikus ,a spinnin' records ( youtube csatorna ) által feltöltött zenék a kedvenceim, vicetone, paris blohm, steve angello, avicii, dubvison, steve aoki, martin garrix,de szeretem a pop-ot is

2014. júl. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szeretek utazni (jövő évre már le is van rendezve egy konkrét úticél külföldre), múzeumokat, kiállításokat megnézni, állatkertbe járni.

Úszni szeretek, egyszer remélem megtanulok teniszezni és gördeszkázni. Túrázni, kirándulni szoktam menni. Street workout/kondizás érdekel, szeretnék erősödni.

Gyakran főzök-sütök, igazából 14 éves koromtól (akkor lettem kollégista).

Szeretek beszélgetni normális emberekkel.

Régebben sokat buliztam, ma már kevésbé, de ha van kivel, szívesen elmegyek.

Valahogy bennem van a teremtés vágya folyamatosan, így nemcsak a főzésben hanem egyéb módon is kiélem a vágyaimat: most egy barbecue sütőt szeretnék kivitelezni. Nemrég pincét újítottam fel. Mindig van valami.

Ami mostanában érdekel az a repülés és akvapónia. Majd szeptembertől ha Bp-en leszek, lehet keresek valami siklóernyős/hőlégballonos klubot is.

Gondoltam rá, hogy vennék valami kis nyaralót, kipofoznám, és akkor oda vinném majdani barátomat hancúrozni :P

Zene: hardmetalt és rapet kivéve minden. Francia zenéket is szoktam hallgatni (Indila, Mylene Farmer).

Film: főként horror, sci-fi, thriller, vígjátékok. Norvég-svéd filmek. Mesék/rajzfilmek.


24 F

2014. júl. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Azt kihagytam, hogy volt háziállat, most csak azért nem akarok, mert rajtam kívül nem nagyon foglalkoztak vele, ha állandóan itthon lennék, akkor lenne.


24 F

2014. júl. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Leginkább utazgatni szeretek. Kedvencem Franciaország, mert nagyon sokszínű, nagyszerű a konyhájuk, s beszélek franciául is. Szeretem az irodalmat, zenehallgatást. Az autókat is szeretem, főleg mióta van jogosítványom és sokat vezetek. A virágokban szeretek gyönyörködni, igazából nem értek az ültetésen kívül máshoz:)
2014. júl. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!