Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudtok jó, magyar GOT7 fanfict...

Tudtok jó, magyar GOT7 fanfictionokat?

Figyelt kérdés
Lehet bármilyen k-pop banda (pl.: Miss A, Sistar, 4minute, U-kiss, stb...), de legjobban GOT7-nek örülnék.(:

2014. júl. 7. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Nemtudom hogy yaoira gondoltál vagy sem, mindenesetre ez nem az, csak Jackson van benne, annyira nem szeretem az ilyen sztorikat, de ez aranyos volt:) [link]

Ezt meg még nem olvastam elvileg ez se yaoi: [link]

2014. júl. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Más bandáktól többet tudok, csak mond meg ki érdkelnek pontosan:D (csak fiúkat tudok és azt is írd mg hogy yaoi vag sem)
2014. júl. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi, de nem one shotokra gondoltam, hanem pl mint ez : [link] tehát egy egész történet.:D

És bocsi a tudatlanságomért, de yaoi micsoda.?xd Tényleg bocsi, csak most kezdtem k-pop fanficeket olvasni és ez nekem még új...:D

2014. júl. 8. 18:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Oh, hát nem biztos hogy meg akarlak rontani..xdd de lényegében a fiúxfiú párosítások:D
2014. júl. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!