Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti milyen cosplayt csináltok/c...

Ti milyen cosplayt csináltok/csiáltatok?

Figyelt kérdés
Nekem nincs ötletem, hogy kit cosplayezzek majd ősszel (tudom, hogy nagyon messze van még de hamar ki szeretném találni és el szeretném készíteni). Ezért kérdezem, hogy ti kit fogtok mert hátha abból ihletem lesz (saját karaktert fogok de még nem tudom, hogy hogy fog kinézni). Ha gondoljátok (én nagyon örülnék neki) linkeljetek képet a ruhátokról vagy magatokról a ruhátokban :) előre is köszi a válaszokat a képeket pedig duplán :D

2014. júl. 4. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Jaj. :D Hát, én legelőször ,,szekrénycosplayesként" kezdtem, és manapság is elég sokszor csinálom ezt. Azaz: random ruhadarabokat és rongyokat aggatok magamra, ha van megfelelő színű parókám, akkor azt is felveszem, egy csodás, homályos képet készítek a webkamerámmal és posztolom fészen. xD De rendes jelmezeket is gyártok egy ideje, persze nem a legbonyolultabbak, de büszke vagyok rájuk. (A szekrénycosplayhez tartozik a Death Note-ból L, mert rajta nem sok mindent csináltam, csak megvágtam a parókát. :'3) Ha kíváncsi vagy rájuk, megosztom [link] Többéves képet is tartalmaz, tényleg borzalmas. xD

Az eddigi normális cp-im:

Kagamine Rin (Vocaloid) [link] (a jobb oldali :'3) Más ruháját is szeretném megcsinálni, mert őt magát is bírom, és aaaww olyan jó cuccai vannak. *^*

Matt (Death Note) [link] (a balon látható egyén) és az ő lányverziója :'D [link]

Kentin (Csábításból Jeles) [link]

Nico (Litchi Hikari Club) [link] (csapaaaat <3)

Sakamaki Raito (Diabolik Lovers) [link]

És most nyárra random /partyszerkós/ Matsuoka Gou (Free!) leszek. ^^"

Bocsánat a rengeteg képért, a minőségért (és az esetleges elgépelésekért) pedig még inkább, nem tudom, mennyire lesznek rád inspiráló hatással, én mindenesetre reménykedem. :'3

2014. júl. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
*-* inspiráló hatással nem igazán voltak de nagyon tetszettek :D annyira jó azoknak akik nem szemüvegesek T.T (nekem alig van akit cp-zhetnék :/)
2014. júl. 18. 21:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyan, ne keseredj el! Én is szemüveges vagyok igazából :) (Annyi a szerencsém, hogy csak a bal szememmel látok borzalmasan, a jobb egész korrekt, ezért szemüveg nélkül is boldogulok.) Szerintem rengeteg szemüveges karakter létezik ( [link] ), de ha esetleg olyat szeretnél cp-zni, aki amúgy nem az, az sem baj. Nagyon sok embert ismerek, aki odavan a szemüvegért, és ha meglátja mondjuk Levit vagy Erent az SnK-ból szemüvegben, egyből elolvad. :DD (Azért őket mondtam, mert emlékszem, egyszer valami fanvideóban láttam őket szemüvegben, és az animében egyikőjük sem a kedvencem, de abban a vidiben nagyon odavoltam értük. :'D)
2014. júl. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sokat segítettél és jó neked, hogy csak az egyik szemed rossz nekem mind2 T.T de sztem saját karakter lesz :)
2014. júl. 26. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!