Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen a siófoki esti élet?

Milyen a siófoki esti élet?

Figyelt kérdés
Valaki tudna mesélni egy kicsit a siófoki esti életről ? vagy esetleg tippeket adni,hogy például melyik szórakozóhelyek a legjobbak ?:)

2014. júl. 3. 23:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyáron nagyon pezsgő :) Ha mentek a sétányon, sosem fogynak el az emberek, kígyózó sorokban mennek egymás mögött. Ahogy én emlékszem, bár nem sok mindenre figyeltem,a Petőfi sétányál (ha jól emlékszem az a neve) minden kajás és szórakozóhely nyitva van, a szórakozóhelyek egy helyen vannak szinte, úgyhogy simán kipróbálhatod te magad is. Mi csak az ingyenesekbe mentünk be, abból is volt jó pár. Volt ahol nem táncolt senki, volt ahol tömve volt. Olyan hely is volt, ami a Balaton parton volt, és rúdtáncos nők is voltak. Bár az engem pont hidegen hagyott, mert lány vagyok, de azért láttam, a fiúk élvezték :)

Nem voltam még sok helyen, úgyhogy ez volt eddig a legbulizósabb hely, amit valaha láttam :P

Viszont hamar ellaposodott a bulink egyéb okokból, és elég sokáig vártunk egy padon a buszra. Órákon át. A "tehetősebb" haverok hazamentek taxival, ami 6000Ft volt. Ami elég furcsa, mert ahol én lakom városon belül 800, a környező helyekre (bár nincs túl messze) 1500Ft-ot kér a taxi.

2014. júl. 4. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:) és azt nem tudod véletlenül,hogy van-e éjszakai vonat ?
2014. júl. 4. 11:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!