Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudatos álmodók, ez hogy müködik?

Tudatos álmodók, ez hogy müködik?

Figyelt kérdés

azon gondolkoztam, sokszor volt már álmom, köztük tudatos is, és általában a benne szereplők ahogy emlékszem, zagyvaságokat, vagy teljesen logikátlanokat válaszoltak, beszéltek.


Na most, a kérdésem az, tegyük fel ha én álmodni szeretnék egy személlyel, tegyük fel h ezt a személyt még nem ismerem olyan közelről, de az álomba lezajlik egy szituáció, úgy válaszol, egyértelmüen, érthetően.. tehát egy reális képet ad h milyen lehet valóságban, annak mennyi a valószinüsége hogy igaz is ?.

mivan ha élőbe ugyan ez lezajlik csak az ellenkezője, h teljesen máshogy válaszol.

tehát én csak azt akarom megérteni hogy mennyire élethü, meg igaz egy álom esemény, mennyire hasonlit, na és hogy ha igaz akkor még is hogyan, honnan jön ez a megálmodás, hogy mintha annyira ismernéd a személyt.

én valami olyasmit olvastam az álomról, hogy olyankor az ember álom közbe saját magával társalog, egy kivetült alak formájába.


nemtudom mennyire érthető e a kérdésem.


2014. júl. 3. 00:11
 1/1 anonim válasza:
Nem saját magaddal társalogsz, hanem azzal akit a képzeleted teremtett neked. Az adott személy a valóságban teljesen más lehet.
2014. júl. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!