Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az átlagos 60 + évesek mit...

Az átlagos 60 + évesek mit csinálnak ha már nyugdíjasok? 60 évesen szoktak még számítógépezni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugisan reggeliznek radiot hallgatnak,allatot tartanak.Ülnek az ablakban,nezik az esemenyeket:)

Kertet müvelnek,udvart takaritanak.Összeülnek a szomszeddal.Templomba jarnak,van aki ettermekbe jar,hazai körutazasokra,gyogyfürdökbe,meg van aki szamitogepezik is:)

2010. jan. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én nagy mamin főz a papa kertben dolgozik
2010. jan. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Miért gondoljátok aki 60éves azt már semmi sem érdekli én 69vagyok,de csak két éve számítógépezek kerékpározok 50-60 km-et viszem a 3,2 mp mobilomat képeket töltök fel már 5 egyéves ujság előfizetést nyertem mobilból 4 is van gps-ből meg 2 igaz,hogy semmire sem valók,de érdekelnek ezek a dolgok,mert az én gyerekkoromban csak a csuzli volt
2010. jan. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nem akarom megsérteni 10:32-es Urat, de falun bizony nem való semmire a GPS :) tessék feljönni Budapestre, és már is aranyként fogja kezelni azt a semmire való kütyüt x)
2010. jan. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
hátha nem tudnád én 35éve pesten élek,de a navigációt tudtommal nem csak budapestre találták ki,hiszen 37 ország van rá betáblázva és ez egy panasonic strada 50-es 100ezerért kutyát sem ér pl pápáról agárdra az utat úgy tervezte menjek be előbb győrbe ,
2010. jan. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Azt javaslom, hogy ülj le egy nyugodt helyre, és egy papír lapra írd fel, hogy miket csinálnál meg ebben életben, amiket még nem tettél meg. Pl. legyen a címe: Életem listája.

A kérdés amit tegyél fel magadnak: Mi az amit megbánnék a halálom pillanatában, mert nem tettem meg az életemben?

Aztán menny végig a listán és tedd meg. Ha megtettél mindent, akkor írjál fel újakat.

És azt csinálod 60+ évesen amit a listára írtál, tök mindegy, hogy mások mit csinálnak :-)

Ha számítógépezni akarsz akkor azt, vagy biciglizhetsz, kirándulhatsz, utazhatsz, készíthetsz egy különleges találmányt, a családdal foglalkozhatsz, megtanulhatsz egy nyelvet, elutazhatsz egy városba ahova mindig is akartál, zongorázhatsz vagy bármi...

2010. jan. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Az én anyukám idősek klubjába jár, vasárnaponként templomba. Szinte minden nap elmegy a piacra, van, hogy csak néhány zsömléért. Ellátogat a testvéréhez Bp. másik végébe, néha szomszédol. Ritkábban csak úgy elmegy sétálni. Van amikor a nyagy unokákért kell elmennie a suliba, vagy az oviba. És van amikor eljön hozzám, és persze a 17 hónapos fiú uokájához. Néha napokig is nálunk van, nagyon sokat segít már azzal is, ha játszik a fiammal.

Az anyukám gyors és gépíró volt, akkor nyugdíjjazták, amikor a számítógép felváltotta az írógépet. Még elküldtét számítógáp tanfolyamra, de "nem tudott haladni a korral".

Ja és persze orvosokhoz is járkál, mindíg van valami.

2010. jan. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Számítógép, nők, alkohol, buli, kerékpározás, barkácsolás :) Ugyanúgy mint 60 év alatt.
2010. márc. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!