Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Cs.1.6 klán!? (többi lent)

Craow11 kérdése:

Cs.1.6 klán!? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék egy olyan cs.1.6 klánhoz tartozni aminél nagy az összetartás,van csapatmunka, ahol normálisan lehet egymással kommunikálni stb. Tudnátok nekem ilyeneket mondani? Nagyon megköszönném! :)

2014. jún. 20. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Rosszul csinálod. 3 dolog kell, hogy kllánba vegyenek: 1) Jól kell hogy játssz publik szerveren. 2) Ha ez emgvan, akkro barátságosnak és viccesnek si kell lenned. Az se baj, ha beszélsz mikrofonba. 3) Ha az előző kettő telejsül, akkor 70% hogy bevesznek klánba, főelg ha kiírod neved mögé hogy "TGF?" Ennyi.
2014. jún. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 TheDirtyBee válasza:
Ez egyszerű. Ha jól játszól menj fel egy XY szerverre, szétnézel, hogy van-e normális klán és ha van, nagyon belehúzol a játékba! Fontos, hogy a kiválasztott veled legyen egy csapatban, mert ahogy a magyar cs-t ismerem tuti sírna ha belövöd. Játsz tisztán, Játsz keményen és jó leszel!
2014. jún. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszokat. Már csak egy kérdésem lenne, hogy tudtok ilyen klánokat/szervereket megnevezni nekem?
2014. jún. 21. 09:43
 4/6 anonim ***** válasza:

Nézegelődj ezen a linken: [link]


Klán szerverre menny lehetőleg, ahol normális mapok vannak, és ne funra.

2014. jún. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia ha akrasz jöhetsz a klánunkba! FACEBoOK GROUP: [link]

Elérhetőségem: jungelhun@gmail.com

skype: harcos33

2014. júl. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
bocsánat ez a skype harcos333
2014. júl. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!