Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 14 éves lányok, fiúk hová...

14 éves lányok, fiúk hová mehetnek Budapesten bulizni?

Figyelt kérdés
Kérlek szépen ne fikázós válaszokat írjatok mint pl.: menj minimaxot nézni stb... hanem normálisat. (Az egyik barátnőm 14 éves és a családja elég problémás. Ki akarom mozdítani abból a környezetből és mivel már most olyan "fentmaradós-bulizós" típus, szeretnék vele elmenni egy szórakozóhelyere vagy bárhová ahol lehet bulizni)...A válaszokat előre köszönöm.

2014. jún. 13. 18:59
 1/3 Muci2121 válasza:
szerintem menjetek el moziba egy jó csajos filmre vagy ha nem szereti az ilyen filmeket akkor valami akció vagy ilyesmire vagy esetleg üljetek be valami étterembe vagy olyasmibe és beszélgessetek egy jót!nekem az ilyen csajos napok mindig segítenek
2014. jún. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi, de mint leírtam mindenféleképpen bulizni szeretném elvinni lehetőleg szórakozóhelyre...:)
2014. jún. 13. 19:31
 3/3 anonim válasza:
Ha jól tudom [nem 100] akkor ha van veletek egy 18 éven felüli bemehettek a szórakozóhelyekre....
2014. jún. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!