Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tüzijáték (bombetta telep)...

Tüzijáték (bombetta telep) csöveinek takarófóliájával mit kell csinálni? Le kell szedni?

Figyelt kérdés

Tegnap vettünk egy 25lövésre képes bombetta telepet.

A kérdésem az lenne hogy vannak a csövek amikből fellövi a bombákat, és azok le vannak takarva fóliával. A fóliát el kell távolítani a begyújtás előtt? Lehet hogy buta kérdést tettem fel, de a leírás hozzá nagyon részletes minden apróságra kitér. Mindent szájba rágósan leír hogy mit hogy kell csinálni, de erről a fóliáról egy szót sem szol.


2009. dec. 31. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Szedd le, mert láttam már olyat, ami emiatt robbant fel.
2009. dec. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi. :)

Csak ha ez ennyire fontos akkor nemtudom miért nem irnak erröl egy szot sem. az van ráirva hogy rakjuk sík terepre, meg hogy hogyan kell begyújtani, és hogy milyen távolságra kell tőle állni. Ezek szerint a fólia is fontos dolog igazán írhattak volna róla 1 mondatot. :)

2009. dec. 31. 11:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem robban be mindegyik. Lehet, hogy az már alapból hibás volt. De ezt én is hiányoltam a csomagolásról.
2009. dec. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

NEM kell leszedni!!!

www.pyropont.hu

Itt minden tüzijátékkal kapcsolatos információ megtalálható.

2010. okt. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!