Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen egy goa party? Mire...

Milyen egy goa party? Mire számítsak itt? /a füves emberkékeken kívül/

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Azon kívül, hogy mindenki teljesen szét van csúszva a drogoktól, mást nem nagyon! :)
2009. dec. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
97%
hát a füves emberkéken kívül lufis emberkéket spuris emberkéket lasztis emberkéket is találsz ja és nagy pörgés :Dimáádom °-°
2009. dec. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
h goa party-ra mész nehogy elmenny úgy h nem szívsz be.Komolyan mondom.Az csak akk jó ha eltolsz 1-et 0.8-at min. De szíva egész jó a buli :D Ja és ne ott vedd meg a zöldet mert aki itt virítja a cuccot az simán elkér 3-4 ezret 1g-ért... :S
2010. jan. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Akpoh válasza:
95%

hát igen, a goa-partikon mostanában már ez van. ami nagyon szomorú, hogy az emberek többségének már a goa azt jelenti, h teletömjék magukat mindenfajta cuccal, és ennyi. igaz, hogy már a mostani zenék (killer, fullon) is olyanok, h csak cuccal lehet élvezni sztem..

pedig régen nem ilyen volt. teljesen másról szólt az egész, az emberek kedvesek, barátságosak, nyitottak voltak a másik emberrel, mindenki egyszerre bulizott, mint egy nagyon nagy baráti kör, a zenék energiát, boldogságot, szeretetet, pozitív energiát sugárzott, az egész egy hatalmas ismerkedési est volt, nem volt fontos, hogy honnan jöttél, hogy nézel ki, elfogadott mindenki mindenkit, az volt a lényeg, hogy ott vagy, a többi nem számított, olyan volt, mint egy nagy mosolygós család. igaz, volt akkor is drogozás, de akk az még egy mellékes dolog, nem arról szólt az egész, hanem amiről előbb írtam...

remélem a Love Peace Freedom nevű goa-mozgalom megváltoztatja ezt a mostani drogcentrikus tendenciát...:)

2010. jún. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
úgylegyen!!
2010. aug. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jajj de nem szeretem én ezt istenem mindenki ezt csámcsogja mien furcs ,hogy 7 évvel ezelött mikor még ezek jokis Acid,Goa partyk nem voltak igy előtérben mint manapság DEF:nem volt divat,nem volt sok kis nyomi aki csak a cucc miatt jötle ..olyan jo kis tabu volt ez a dolog dehát sajna kezd betörni a fiatalság ez van:(((((((
2010. szept. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!