Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » "Hajószerelmes" akarok lenni...

"Hajószerelmes" akarok lenni teendő? Ez h*lyén hangzik, de nagyon tetszenek a hajók. (több lent)

Figyelt kérdés

Előre bocsi,nem tudtam,hova kéne írni a kérdést.

Tetszenek a hajók,nagyon.Belegondoltam,nincs semmilyen hobbim.És most segítséget kérnék, h az ilyen hajóimádóknak mit kell tudniuk,milyen híres hajók vannak, voltak (Titanicon kívül:DDDDDD) stb. H*lye kérdés ,de kérek segítséget!Köszi(:



2014. máj. 18. 08:49
 1/2 karesz01 ***** válasza:

"Hajószerelmes" akarok lenni teendő?"


(A)

Vannak hajó szimulátor játékok hajószerelmeseknek .

Paradox Ship Simulator: Extremes (PC)

[link]


Itt van lehetőséged kipróbálni néhány hajót , még akkor is jó ha ,

csak kapcsolódik a hajóval kapcsolatos hobbidhoz .


(B)

Kicsi és/vagy nagy modelleket/maketteket gyűjtesz , és hozzá saját magad által készített leírások .


Leírások lehetnek :

tervrajztól a felhasznált anyagok és azok összsúlya , első kapitánya ,

Kapitányának és a hajó személyzetének bemutatása , ha vitorlás akkor vitorláinak nagysága mekkora ,

az adott hajó úgymond milyen (szalagokat) ért el , maximális utazó sebessége , vízkiszorítása ,

első útja , útvonalai , ha elsüllyedt akkor mikor és mi(k) voltak(lehetek) az okok , ...stb.

lásd : Wikipédia


[link]


Hajó kategóriák :

vitorlás,cirkáló,csatahajó,hordozó,kész állapotban,mentő,óceánjáró,

romboló,teher,tengeralattjáró,torpedóromboló,utasszállító,vontató,egyéb


(C)

hajókról készült összes fellelhető kép gyűjtése ,

csoportosítása , leírások , ... stb .


---

Előfordulhat az is , hogy a te általad begyűjtött információk lényegesen több és pontosabb ,

adatbázis lesz mint a Wikipédia , vagy egyéb .


Ez persze csak a hobbid (pénz - idő - türelem - nyugalom) szintje a megmondható mire leszel is képes .


"Ez (*****) hangzik, de nagyon tetszenek a hajók"

Akinek nem tetszik annak más tetszik , csak hagyjanak békén és mindenki foglalkozzon azzal amit szeret .

2014. máj. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én most készülök megépíteni a Titanic makettjét. Persze számomra is abszolút kivitelezhetetlennek tűnik, főleg, hogy papírból akarom, de ha nem sikerül, akkor sem mondhatom azt, hogy nem próbáltam meg. Ha esetleg van kedved ötleteket cserélni írj. :)
2014. júl. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!