Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Honnét szerzi ezeket a jelenet...

Honnét szerzi ezeket a jeleneteket?

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy ami az eredeti filmekben(Jégvarázs,Az öt legenda) nincsenek benne? Pl.: 1:19 , 2:48 , 3:13 Köszi a válaszokat előre! :)

https://www.youtube.com/watch?v=1mQSPYDc2aY



2014. máj. 15. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:

DVD kivágott jelenetek?

Vagy csak a magyar forgalmazónak megint sikerült beleb*rmolnia az eredeti vágásba.

2014. máj. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem...sikeresen én nem vettem észre,hogy ez mind benne van a filmben xd :D
2014. jún. 1. 11:19
 3/5 anonim ***** válasza:
kérdező... XD
2014. jún. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem úgy, hogy eredetileg Elsának nem nővére, hanem bátyja lett volna, ő az a fiú a videóban, de végül húga lett, Anna. De ez csak szerintem, mert erre a fiúra én sem emlékeztem, pedig láttam a filmet.
2014. júl. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4-es válaszoló:Igazából Elzának csak húga/öccse lehetett volna.(Tudod,mert ő az idősebb.)Az a fiú nem a Jégvarázsban van,hanem Az öt legendában,mint Dér Jankó(Jack Forst). Csak gondolom valami nagy fanok szerkesztettek ilyen képeket.
2014. júl. 22. 14:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!