Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Elmenjek a buliba?

Kamillewis kérdése:

Elmenjek a buliba?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és meghívtak egy buliba, ez lenne az első. Azért lettem meghívva mert jóba vagyok a sráccal aki szervezi, viszont rajta és a tesómon kívül senkit sem ismerek... Alapesetben nem mennék el, mert még amúgy is van időm, hisz csak 15 vagyok (és nem tartozom az "olyan" lányok közé) DE: Jövőre másik suliba megyek tanulni (Bp.) és így valószínű hogy nem fogna meghívni ezután itthon, mivel nem jártam előtte sem. Mivel a sulimban kolis leszek nem valószínű, hogy ott bulizgatni fogok. Szóval, elmenjek, hogy ne zárjam ki magam az egész társaságból, vagy hagyjam a fenébe, és reménykedjek, hogy enélkül is meghívna majd...?

15/L



2014. máj. 8. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj! :) Ne hagyd ki, biztos mész még buliba, mert az hogy koleszbe leszel, az nem egyenlő azzal, hogy sehova nem mész. :D
2014. máj. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hááát, gondolj bele. Hétközben nem, mert mindenféle szabályok vannak, hétvégén meg nem fognak a szüleim az ottani barátaimhoz elengedni Pesti bulikba még egy jó ideig...:(
2014. máj. 8. 15:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem most 18 évesen sem nagyon érdekelnek a bulik, 15 évesen meg főleg nem érdekelt, szóval én azt mondom ne...
2014. máj. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, de ha most nem megyek el, akkor kizárom a lehetőségét(valamilyen szinten) hogy utána még hívjanak.


Amúgy köszi a válaszokat, jöhet még! :)

2014. máj. 8. 17:27
 5/5 A kérdező kommentje:
Elmentem, király volt! :D Köszi a válaszokat! (btw.:már ott meghívtak egy másikba is, nem is értem miért paráztam...:))
2014. máj. 11. 19:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!