Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szétszedtem a Rubik kockám...

Szétszedtem a Rubik kockám segítség?

Figyelt kérdés

Most kaptam és láttam egy videóban, hogy érdemes beszilikonozni, hogy jól forogjon. Namármost nem értek még hozzá, de két sarokkockát leszedtem és nem tudom, melyiket honnan :(

lehet ezt rosszul visszatenni, vagy mindegy, hogy melyiket hova teszem vissza- két háromoldalú sarokkockáról van szó


2014. ápr. 20. 11:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet rosszul.
2014. ápr. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor honnan fogok rájönni, hogy melyiket honnan szedtem ki? Egyik éléből szedtem ki a két szélét
2014. ápr. 20. 13:09
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom még aktuális-e,de hátha valakinek segít. Ha jártas vagy a kirakásában akor visszatudod őket tenni úgy, hogy létező helyzetet kapj. ( Gyakorlottan tudod hogyan állhat és hogyan nem.) Ha kezdő vagy akkor szedd szét teljesen és rakd össze kirakva. :P

2014. aug. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen, végül teljesen szétszedtem :) amikor ezt kiírtam még teljesen kezdőcske voltam, azóta fejlődtem pöppet de még mindig nem tudom 17 mp alá vinni :(
2014. aug. 30. 21:06
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert 17 körül van az átlagod fél év után? AZ igen! Gratulálok!
2014. szept. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát nem az átlagom :D az átlagom kb 20-21 pm, 17-eket mostanában szoktam elérni, csak kezdődik az egyetem és nagyon nem lesz időm...
2014. szept. 1. 17:41
 7/10 anonim ***** válasza:
Értem nekem is kb ez az átlagom.
2014. szept. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Csak gondolom én idősebb vagyok nálad vagy 5 évvel :( beléptem facebookos kockacsoportba is és olyan öregnek érzem magam. A legtöbb-akik amúgy milliószor jobbak, mint én, sokkal fiatalabb, lány meg szinte nincs is
2014. szept. 2. 23:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát én most mentem 10.-be. De valóban nagyrészt szerintem is 15-18 évesek csinálják.
2014. szept. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát én meg egyetem másodikos vagyok...egy kicsit nyugger a ti szemszögetekből, de ez van, a Rubik kocka király :D
2014. szept. 3. 19:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!