Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valait erdekel elado League...

Valait erdekel elado League of legend account? Infok lent

Figyelt kérdés

meguntam a League Of Legends jatekot, es gondoltam mivel sokat szenvedtem a rune/k es a karakterek megszerszeseben, ami tobb mint 1 evbe telt gondoltam megprobalom eladni.

(nem ez az egy accountom volt)


van valaki aki EUNE szerverre venne LoL ra accountot?



INFO AZ ACCOUNTROL::::: 2 rune oldal full, DMG.s (15 attack dmg, 5.7% attack speed 9 armor) AP (26 AP 14 magic resist)


KARAKTEREK: xin,akali,soraka,yi,vi,ww,ashe,garen,kayle,wukong,poppy,nunu,amumu,zilean,sivir,annie,janna,ahri,kata,eve,fiddle,nasus,veigar,nidalee,ryze,tryndamare,teemo,jax,malph,udyr.


aki megvenne, vagy erdekelne PM (Budapest es kornyeke)


2014. ápr. 18. 07:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne harahudj meg , de egy ilyen accountot senki sem fog megvenni . Manapság ehez a fiokhoz képest 1000x jobb eladó accok vannak , több karakter+skin van . Ezt ajándékozd oda a kicsi testvérednek inkább ;)
2014. jún. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!