Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Látta már valaki a Vígszínház...

Látta már valaki a Vígszínház Az álomkommandó című darabját? Két 14 éves gyereket elvihetek rá?

Figyelt kérdés
El szeretném vinni a testvéreimet színházba, mert sajnos még nem volt hozzá szerencséjük, de bármit, amit ajánlottam nekik lehurrogták. Egyedül ez érdekelné őket, de lehet hogy annyira még nem nekik való. Elég sokat járok színházba, de ezt sajnos még nem láttam. És még egy kérdés,a színészekkel a darab után lehet találkozni? Gondolom a művészbejárón át közlekednek, szóval ki kell jönniük egyszer. Most először lenne, hogy nem kell majd rohanni a vonathoz, ezért gondoltam most ezt is megkérdezem.A válaszokat előre is köszönöm! 23/L

2014. ápr. 11. 14:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!